Kolekcja wiosna 2018 już dostępna!

Napisane przez Anna Fashion,
Anna Fashion - kolekcja wiosna 2018

Jako firma założona prawie 30 lat temu mamy bardzo duże doświadczenie na polskim rynku odzieżowym. Kierujemy swoją ofertę do odbiorców hurtowych i dobrze zdajemy sobie sprawę, jak wymagająca i konkurencyjna jest to branża. Rynek ten, jak wszędzie na świecie cały czas dynamicznie się zmienia. Aby towar cieszył się popularnością wśród konsumentów, musi odpowiadać ich gustom i wpasowywać się w aktualnie panujące trendy, które mają to do siebie, że ciągle się zmieniają. Z tego powodu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym nie tylko będziemy przedstawiać naszą ofertę, ale również dzielić się naszą wiedzą.

Dlatego na naszym blogu znajdą Państwo informacje przydatne wszystkim przedsiębiorcom działającym w branży odzieżowej. Będą to między innymi nasze porady dotyczące sprzedaży ubrań oparte na naszym doświadczeniu i długoletniej współpracy z wieloma sklepami. Dodatkowo będziemy publikować ciekawe informacje ze świata mody ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów. Oczywiście na blogu pojawiać się będą również prezentacje szytych przez nas ubrań.

W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić do obejrzenia naszej najnowszej kolekcji Wiosna 2018. O tej porze roku tradycyjnie królują zwiewne sukienki, dlatego przygotowaliśmy kilka różnych modeli. Inspiracją podczas ich projektowania były modne w tym sezonie motywy kwiatowe. Poza tym znajdują się w niej jednokolorowe żakiety, komplety i tuniki utrzymane w stosowanych barwach. Cechą charakterystyczną wszystkich naszych kolekcji jest ich prostota i brak zbędnych dodatków. Dzięki temu stanowią one świetną bazę dla różnych stylizacji. Ta uniwersalność wpływa również na ich sprzedaż, takie ubrania są chętnie kupowane przez kobiety, ponieważ pasują na wiele okazji i mogą samodzielnie dobrać do nich dodatki. Dodatkowo prosty krój oznacza, że mogą być noszone przez szeroką grupę wiekową, co również zwiększa prawdopodobieństwo ich sprzedaży. Dlatego są one bezpieczniejszym wyborem dla sprzedawcy niż bardzo wyróżniające się ubrania.

Zobacz kolekcję w naszym lookbooku!