Polski producent odzieży damskiej

Anna Fashion to nie tylko ubrania. To firma rodzinna prowadzona przez dwie niezwykłe kobiety – matkę i córkę, Annę i Martę Szydłowskie. W tworzenie poszczególnych modeli wkładamy całe serce, wiedzę, a następnie okraszamy je pasją do mody i talentem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Projektując nasze stroje kierujemy się nie tylko modą, staramy się również, by ubrania z naszej pracowni cechowała wyjątkowo wysoka jakość i komfort noszenia. To one sprawiają, że od lat naszymi stałymi klientkami są kobiety w każdym wieku. Oferujemy im modele praktyczne i wygodne, które staramy się dostosować do wieku i statusu noszącej. Wszystko po to, by klientki ubrane w stroje marki Anna Fashion czuły się wyjątkowo i w pracy, i podczas mniej oficjalnych okazji.

Sukienka Anna Fashion

Co sprawia, że Anna Fashion cieszy się popularnością od niemal 30 lat?

Siła firmy tkwi w sercu, jakie wkładamy w projektowania każdego stroju. Począwszy od pierwszych szkiców, po wybranie tkaniny, która zawsze jest najwyższej jakości, po pieczołowite i dokładne przygotowanie wykroju, dokładne szycie i skupione na detalach wykończenie – każdy z tych etapów nadzoruje czujne oko założycielki firmy, pani Anny Szydłowskiej, a wspomaga ją przedstawicielka młodszego pokolenia projektantek – pani Marta. Naszemu bacznemu spojrzeniu nie umknie ani wystająca nitka, ani krzywy szew, wszystko w strojach oferowanych przez firmę musi cechować się najwyższą jakością i dokładnością wykończenia. To sprawia, że klientki kochają stroje marki Anna Fashion a ich liczba stopniowo się zwiększa. Przez kilkadziesiąt lat, od 1989 roku, ubraliśmy tysiące kobiet i staraliśmy, by każda z nich czuła się w naszych strojach wyjątkowo.

Za co klientki cenią nasze ubrania?

Nasze wyroby projektowane są z myślą o osobach, które będą je nosiły. Mają gwarantować wygodę oraz łatwość prania i konserwacji. Nie szyjemy na manekiny, my ubieramy kobiety, które miewają dobre i złe chwile, które czasami przeżywają chwile szczęścia, innym razem smutku. Nasze stroje towarzyszą im w każdej z tych chwil, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wyjęta po latach z szafy sukienka marki Anna Fashion przywołała na twarzy właścicielki uśmiech na wspomnienie dobrych momentów lub westchnienie pełne zadumy na myśl o tych gorszych chwilach, w których ubranie schodzi na dalszy plan. Sprawdź nasze najnowsze modele sukienek klasycznych.

Anna Fashion jest ze swoimi klientkami zawsze – na dobre i na złe. Przez całe życie.