Witajcie w świecie Anna Fashion!

Napisane przez Anna Fashion,
Modna sukienka firmy Anna Fashion

Wystartowaliśmy z nową stroną internetową, gdyż chcieliśmy dać naszym klientom możliwość poznania bliżej nas i naszych kolekcji. Uznaliśmy, że nie chcemy tworzyć kolejnej statycznej witryny, w której zmieniają się jedynie co jakiś czas zdjęcia i opisy. Przez lata byliśmy blisko naszych klientek i uznaliśmy tę bliskość i wsłuchiwanie się w ich potrzeby i oczekiwania za wyznacznik naszej strategii. Tym wpisem inaugurujemy powstanie bloga firmowego, na którym chcemy dzielić się z Państwem wszystkim, co nam bliskie.

Co zatem znajdziecie w aktualnościach na stronie?

Przede wszystkim mamy zamiar informować Was o życiu naszej firmy. Obiecujemy zasypać Was wiadomościami z życia pracowni. Nie zabraknie kolorów, wzorów i newsów o powstających u nas kolekcjach. Wszakże każda sukienka, która wychodzi spod naszych rąk, jest warta tego, by poświęcić jej osobny wpis, a każdy detal, który wprowadzimy, by zwiększyć komfort noszenia naszych ubrań, jest wart wzmianki.

Na pewno znajdziecie tu Państwo informacje prosto z wybiegów i pokazów mody. Zawsze trzymamy rękę na pulsie i bacznie obserwujemy, co w modowym świecie piszczy – nie chcemy przeoczyć żadnego z trendów, który może skraść serca kobiet, noszących ubrania Anna Fashion.

Współpracujące z nami sklepy i hurtownie będą mogły traktować ten blog jak skarbnicę wiedzy o naszych ubraniach. Będziemy starali się przybliżać Wam to, jak szyjemy i dla kogo szyjemy. Dzięki temu miejscu dowiecie się, jaki kształt przybiorą nasze kolejne kolekcje, co pozwoli Wam planować zakupy u nas z wyprzedzeniem i rezerwować na nie miejsce w Waszych hurtowniach czy butikach. Postaramy się też dać naszym odbiorcom hurtowym i detalicznym garść cennych porad związanych z marką Anna Fashion, gdyż chcemy, by nasza współpraca wywoływała obopólne korzyści.

Zapraszamy do śledzenia i lektury wpisów!