Odzież Damska HURT

Ubrania szyte przez nas to połączenie ponadczasowej elegancji z dobrym smakiem i pieczołowitym wykończeniem. Działamy od 1989 roku i wyrobiliśmy sobie na rynku opinię marki stawiającej na elegancję i szyk. Wszystkie oferowane przez nas stroje charakteryzuje perfekcyjne krawiectwo i doskonała jakoś tkanin.

Anna Fashion to marka, która zachwyciła tysiące kobiet

Nie jesteśmy chińską fabryką, nastawioną na tanie szycie i szybkie zmiany trendów. Stawiamy na dobre jakościowo materiały, świetne wykończenie i udowadniamy, że taka mieszanka wcale nie musi kosztować kroci. Szyjemy nasze stroje w Polsce, wpływając aktywnie na rynek odzieżowy i zapewniając zatrudnienie dziesiątkom utalentowanych krawcowych. Inwestujemy w rynek pracy i wkładamy w projektowanie oferowanych przez nas ubrań serce, dzięki czemu zdobywamy uznanie i sympatię kobiet ubieranych przez naszą firmę.

Przykładowa sukienka z kolekcji Anna Fashion

Od strojów biznesowych po eleganckie kreacje na przyjęcia

Od lat staramy się, by ubierana przez nas kobieta miała jak największy wybór kreacji. Dlatego projektujemy odzież na każdą okazję. Naszymi klientkami są kobiety prowadzące doskonale prosperujące biznesy – niezmiennie wybierają one modele klasyczne, w stonowanej kolorystyce i uszyte ze szlachetnych tkanin. To dla nich wprowadziliśmy do katalogu proste, pozbawione zbędnych ozdób sukienki i spódnice, pozwalające na komfortowe noszenie i skupienie się na decyzjach związanych ze strategią ich biznesów, nie zaś na ubraniu.

Naszą markę chętnie wybierają też osoby szukające nietuzinkowych strojów na przyjęcia weselne i różne uroczyste okazje. Modne sukienki klasyczne w kolorystyce odzwierciedlającej najnowsze trendy, świetnie podkreślające talię żakiety i marynarki, które doskonale sprawdzają się na co dzień i od święta – to wszystko znajdziecie o ofercie Anna Fashion. A dla kobiet kochających luz mamy kolekcję bluzek, które doskonale sprawdzą się na każdym przyjęciu.

Co możemy zaoferować odbiorcom detalicznym?

Jeśli prowadzisz sklep odzieżowy i oferujesz klientkom modę z wyższej półki, skontaktuj się z nami! Sklepom z modą dla pań zapewniamy modele o zróżnicowanych krojach, kolorach i wzorach, starając się zapewnić komfortowe ubranie każdej kobiecie.

Jak zostać odbiorcą hurtowym naszych strojów?

Oferujemy odzież damską w ilościach hurtowych. Zależy nam, by nasze stroje stały się dla kobiet alternatywą dla masowej produkcji, oferowaną przez sieciówki słynące z kopiowania modeli i nieprzywiązujące wagi do detali, dlatego aktywnie rozszerzamy listę naszych współpracowników. Jeśli Twoja firma chciałaby brać udział w dystrybucji modnych i wygodnych strojów marki Anna Fashion, prosimy o kontakt z nami. Współpracujemy z najlepszymi i jesteśmy otwarci na poszerzanie listy kontaktów hurtowych. Zapraszamy do kontaktu!

Nasi partnerzy: